top of page

شركة أنوس العربية Group

عام·41 عضوًا

[ελεύθερος*] Ατρόμητος Ολυμπιακός μετάδοση σκορ 21/12/2023

6 Δεκ 2023 — #TAGS: Super League · Βόλος · Ολυμπιακός · Ποδόσφαιρο. Volos NFC - Olympiacos ζωντανά σκορ, H2H και Συνθέσεις Volos NFC Olympiacos ζωντανά ...

Γκολ και θέαμα ο Ολυμπιακός, διέλυσε τον Ατρόμητο! Σπουδαία εμφάνιση πραγματοποίησε ο Ολυμπιακός, ο οποίος ήταν σαφώς ανώτερος και «πάτησε» τον Ατρόμητο με 4-0 στο «Γ. Καραϊσκάκης». Σκόρερ οι Μασούρας (32', 49'), Καμαρά (45') και Κίνι (77'). Έκανε πλάκα ο Ολυμπιακός! Οι «ερυθρόλευκοι» δεν αντιμετώπισαν καμία δυσκολία και πραγματοποιώντας μια εξαιρετική και... 83' Έξω ο Σκάρπα, μέσα ο Μπρίνιτς, που πραγματοποιεί το ντεμπούτο του. Διονύσης Βερβελές: «Διαστάσεις θριάμβου στη νίκη του Ολυμπιακού και με τέταρτο γκολ, από τον Κίνι αυτή τη φορά. "Εκτέλεσε" τον Τσιντώτα, παίρνοντας το ριμπάουντ από την απόκρουση του Έλληνα τερματοφύλακα στο σουτ του Αλεξανδρόπουλου». 77' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 4-0. Ο Αλεξανδρόπουλος επιχείρησε ένα μακρινό σουτ, ο Τσιντώτας είχε απάντηση, όμως ο Κίνι πήρε το ριμπάουντ και με ένα ωραίο τελείωμα έδωσε στη νίκη της ομάδας του διαστάσεις θριάμβου. 75' Σουτ του Καρβάλιο, πολύ άουτ η μπάλα. Ο Ολυμπιακός παρότι έχει «καθαρίσει» την υπόθεση νίκη, δεν ρίχνει καθόλου ρυθμό, κυκλοφορεί εξαιρετικά την μπάλα και κυνηγάει και τέταρτο γκολ. 71' Ελ Αραμπί και Αλεξανδρόπουλος αντί των Ελ Κααμπί και Καμαρά. Διονύσης Βερβελές: «Ο Μπιέλ είχε την ευκαιρία για το 4-0, αλλά σημάδεψε το δοκάρι του Τσιντώτα. Ξεκουράζει Μασούρα και Φορτούνη, έχει ματς την Πέμπτη και το σκέφτεται και πολύ καλά ο Μαρτίνεθ... ». Ατρόμητος live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Ατρόμητος - Ολυμπιακός live | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕλλάδαΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στην σελίδα με τα σκορ της ομάδας Ατρόμητος, στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ελλάδα. Το Flashscore. gr προσφέρει ζωντανά σκορ, τελικά και επί μέρους αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερ, κόκκινες & κίτρινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ) για την ομάδα Ατρόμητος. Εκτός από τα σκορ της ομάδας Ατρόμητος, μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις ποδοσφαίρου από 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο, μέσω του Flashscore. Στο 49' ο Μασούρας έδωσε στον Ελ Κααμπί, εκείνος δεν έκανε καλό κοντρόλ, αλλά η άμυνα του Ατρόμητου δεν κατάφερε να απομακρύνει, με αποτέλεσμα ο Μασούρας να έρθει με φόρα, να πάρει την μπάλα και να «εκτελέσει» τον Τσιντώτα για το 3-0. Και παρότι πολλοί θα περίμεναν από τους Πειραιώτες να ρίξουν ρυθμό δεδομένου ότι έρχονται από ευρωπαϊκό παιχνίδι και έχουν να δώσουν κι άλλο ένα μεσοβδόμαδα, αυτό δεν συνέβη ποτέ. Αντιθέτως, όσο κυλούσε ο χρόνος το τέμπο έμοιαζε να ανέβαινε, με τους γηπεδούχους να κυκλοφορούν την μπάλα εξαιρετικά και να δημιουργούν ευκαιρίες και για τέταρτο γκολ. Οι Περιστεριώτες προσπάθησαν να βγάλουν αντίδραση και είχαν μία πολύ καλή στιγμή στο 13', όταν ο Ρομπάιγ βρέθηκε με την μπάλα στα πόδια σε πολύ καλή θέση μέσα στην περιοχή, όμως δεν κατάφερε να νικήσει τον Πασχαλάκη. Αυτή ήταν και η μοναδική απειλή των φιλοξενουμένων, αφού μετά ακολούθησε «ερυθρόλευκος» μονόλογος. Έπειτα από αρκετά σουτ, τα οποία συνεχώς κόντραραν στην πολυπρόσωπη άμυνα του Ατρόμητου, η ομάδα του Πειραιά άνοιξε το σκορ στο 32'. Ο Κίνι βρήκε ωραία τον Ελ Κααμπί, εκείνος γύρισε ξανά στον Κίνι, το σουτ του οποίου κόντραρε και επωφελήθηκε ο Μασούρας, που με μια κεφαλιά-ψαράκι έκανε το 1-0. Το γκολ έδωσε σημαντικό boost στον Ολυμπιακό, που ήδη ήταν απόλυτα κυρίαρχος. Μάλιστα, στο 34' βρήκε ξανά τον δρόμο προς τα δίχτυα, αλλά είδε το γκολ του Ελ Κααμπί να ακυρώνεται. 49' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 3-0. Ο Μασούρας έδωσε στον Ελ Κααμπί, εκείνος δεν έκανε καλό κοντρόλ, αλλά η άμυνα του Ατρόμητου δεν κατάφερε να απομακρύνει, με αποτέλεσμα ο Μασούρας να έρθει με φόρα, να πάρει την μπάλα και να «εκτελέσει» τον Τσιντώτα. 46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! Διονύσης Βερβελές: «Ο Ολυμπιακός βάζει τις βάσεις για το τρίποντο με τα γκολ του Μασούρα και του Καμαρά. 2-0 σκορ ημίχρονου με τους "ερυθρόλευκους" να βγάζουν καλή εικόνα στον αγωνιστικό χώρο. Ατρόμητος εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή μετάδοση 21 πριν από 13 ώρες — Ατρόμητος εναντίον Ολυμπιακός ζωντανή μετάδοση 21 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 1 ώρα — [Live Sport] Λαμία εναντίον Ατρόμητος μετάδοση σκορ ... Καλές συνεργασίες, καλή κυκλοφορία, φάσεις, κάτι αλλάζει... ». Τέλος πρώτου ημιχρόνου, με τον Ολυμπιακό να προηγείται 2-0 του Ατρόμητου χάρη στα γκολ των Μασούρα (32') και Καμαρά (45'). 45' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 2-0! Ο Ελ Κααμπί δεν κατάφερε να νικήσει τον Τσιντώτα, όμως στη συνέχεια η μπάλα κατέληξε στα πόδια του Μαντί Καμαρά, ο οποίος εξαπέλυσε ένα σουτ, το οποίο κόντραρε και κατέληξε στα δίχτυα. 43' Απειλεί ξανά ο Ολυμπιακός, που εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος στα μετόπισθεν του Ατρόμητου, όμως το σουτ του Μασούρα κόντραρε στα σώματα. 1-0 ο Ολυμπιακός, ανοίγει το σκορ, μπορεί να ελέγξει και καλύτερα το ματς τώρα». 32' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 1-0. Μετά από σουτ του Κίνι έγιναν αρκετές κόντρες και η μπάλα κατέληξε στον Μασούρα, που με μια κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, δίνοντας έτσι προβάδισμα στους Πειραιώτες. Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Σκάρπα, λίγο πάνω από τη συμβολή των δοκών η μπάλα. 29' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε καλό σημείο λίγο έξω από την περιοχή. 23' Με γάζα στο κεφάλι συνεχίζει ο Κίνι. 19' Δέχεται τις πρώτες βοήθειες ο Κίνι, ο οποίος χτύπησε στο κεφάλι μετά από εναέρια μονομαχία με τον Γιουμπιτάνα. γεμάτη εμφάνιση, πανηγύρισαν τη νίκη με 4-0 επί του Ατρόμητου για τη 2η αγωνιστική της Super League και έκαναν το 2Χ2 στο πρωτάθλημα. Η ομάδα του Ντιέγκο Μαρτίνεθ μπήκε με το πόδι πατημένο στο γκάζι από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης, πιέζοντας ψηλά και δημιούργησε δύο καλές ευκαιρίες πριν συμπληρωθεί το πρώτο 10λεπτο. Αρχικά με τον Ελ Κααμπί στο 5ο λεπτό και μετά από τρία λεπτά, με το σουτ του Φορτούνη, που κόντραρε στα σώματα. Super League Προαναγγελία αγώνα: Ατρόμητος-Ολυμπιακός. Ο Ατρόμητος υποδέχθηκε πέρσι δύο φορές τον Ολυμπιακό και οι δύο αναμετρήσεις ολοκληρώθηκαν με ισοπαλία. Έχουμε μπει στην τελική ευθεία του πρώτου ημιχρόνου, με τον Ολυμπιακό να κυριαρχεί στον αγωνιστικό χώρο. 34' Βρίσκει ξανά τον δρόμο προς τα δίχτυα ο Ολυμπιακός με τον Ελ Κααμπί έπειτα από γύρισμα του Μασούρα, όμως το γκολ ακυρώθηκε διότι υπήρχε οφσάιντ. Διονύσης Βερβελές: «Βρήκε το γκολ ο Μασούρας, το είχε ανάγκη πολύ... Ατρόμητος Γιάννινα μετάδοση σκορ 3 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 3 Δεκ 2023 — πριν από 5 ώρες — Ατρόμητος Παναιτωλικός μετάδοση σκορ 28/10/2023 Ζωντανή πριν από 3 Atromitos Athens - PAS Giannina ζωντανά σκορ, ...